O mnie

O mnie

Kiedy stajesz przed wyborem iluzjonisty, jesteś ciekawy doświadczenia, pomysłowości. Szymon ma czym się pochwalić w tej dziedzinie.

Szymon ma ponad 5 lat doświadczenia w występowaniu jako iluzjonista na imprezach firmowych w całej Polsce. Dawał pokazy dla największych marek w Polsce, a oprócz tego pojawił się parę razy w filmach, TV i radio. Jako magik można było go zobaczyć w programie “Mam Talent” na TVN, filmie Patryka Vegi, czy serialu “Barwy Szczęścia”

Dlaczego Szymon ?

Doświadczenie

Po pracy z największymi firmami w całej Polsce, Szymon zdobył niesamowite doświadczenie. Jeśli chcesz się przekonać, napisz maila, a dostaniesz wgląd do referencji od poprzednich zadowolonych klientów.

Marka

Szymon wyrobił sobie styl, który jest nie do powtórzenia. Na scenie jest to wulkan pozytywnej energii, który przyciąga wszystkich ludzi do sceny i sprawia, że cała sala zapamięta ten występ, jako najlepszą część wieczoru.

Pasja

Oprócz miłości do występowania, Szymon jest zakochany w magii samej w sobie, cały czas pracuje nad materiałem i aktywnie uczestniczy w życiu społeczności iluzjonistów w Polsce jak i za granicą.

Opinie ludzi

Iluzjonista warszawa, iluzjonista warszawa, pokazy sceniczne, iluzja, pokazy iluzja, wesela, eventy firmowe, Szymon Krzysztoszek


Zaufali mi

Kto nie lubi Iluzionisty?